HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi EURO 2016 - France 2016
Match Schedule for ShqiperiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
107.09.201422:45 hPortugali - Shqiperi0-1thumbs_up.png
211.10.201422:45 hShqiperi - Danimarke1-1draw.png
314.10.201422:45 hSerbi - Shqiperi0-3draw.png
529.03.201520:00 hShqiperi - Armenia2-1thumbs_up.png
704.09.201522:45 hDanimarke - Shqiperi0-0draw.png
807.09.201522:45 hShqiperi - Portugali0-1thumbs_down.png
908.10.201522:45 hShqiperi - Serbi0-2thumbs_down.png
1011.10.201520:00 hArmenia - Shqiperi0-3thumbs_up.png