HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 08 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kualifikimi EURO 2016 - France 2016
 Kronika e ndeshjes: Ndeshjet 1 - E diel, 07. Shtator 2014 - 22:45 h

PortugaliShqiperi
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Shtator 2014
Match Time :22:45 h
 
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

      Tranjer
       Zv/Tranjer
         Eventet
        Gol
         • 52' : Bekim BALAJ ( 1 | Asist i Roshit dhe shenon Baja )
         Karton i verdhe
          • 4' : Odhise ROSHI ( 1 )
          • 21' : Amir ABRASHI ( 1 )
          • 34' : Taulant Xhaka ( 1 )
          • 67' : Mergim MAVRAJ ( 1 )
          • 69' : Ergys KACE ( 1 )
          • 70' : Etrit BERISHA ( 1 )