HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19

Player Information - Elvin BEQIRI

Personal data

Picture of Elvin BEQIRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elvin BEQIRI
Birthday (Age):27. Shtator 1980 (43)
Height:180 cm
Weight:73 kg

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 16vs100--------
Sunday August 23vs100--------
Saturday August 29vs100--------
Saturday August 29vs100--------
Tuesday September 01vs100--1-----
Wednesday September 02vs100--------
Sunday September 06vs100--------
Sunday September 13vs100--1-----
Saturday September 19vs100--------
Wednesday September 23vs101--------
Saturday November 07vs010--------
Saturday December 05vs100--------
Sunday January 31vs100--------
Saturday February 13vs100--3-----
Saturday March 20vs100--2-----
Sunday March 28vs1001-------
Games total15111-7-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia15141-117-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1212--1-4---1-
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia1091---4-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi------------
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi------------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia55----1-----
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi22-1--------
Career Total4442212116---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMbrojtes
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMbrojtes
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaZv/Tranjer
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaZv/Tranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaZv/Tranjer