HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
107.09.201621:00 hLuftetari - Partizani0-1thumbs_up.png
212.09.201621:00 hPartizani - Vllaznia0-0draw.png
318.09.201618:00 hTeuta - Partizani0-2thumbs_up.png
425.09.201619:00 hPartizani - Tirana0-0draw.png
501.10.201616:00 hKukësi - Partizani1-0thumbs_down.png
613.10.201616:00 hLaci - Partizani0-2thumbs_up.png
717.10.201619:00 hPartizani - Flamurtari4-0thumbs_up.png
822.10.201616:00 hKorabi - Partizani0-1thumbs_up.png
930.10.201619:00 hPartizani - Skenderbeu0-0draw.png
1005.11.201616:00 hLuftetari - Partizani1-1draw.png
1120.11.201619:03 hVllaznia - Partizani1-1draw.png
1226.11.201619:00 hPartizani - Teuta1-0thumbs_up.png
1301.12.201620:00 hTirana - Partizani0-0draw.png
1406.12.201619:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
1510.12.201616:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_up.png
1614.12.201619:00 hFlamurtari - Partizani1-1draw.png
1718.12.201619:00 hPartizani - Korabi1-0thumbs_up.png
1822.12.201619:00 hSkenderbeu - Partizani1-2thumbs_up.png
1928.01.201716:00 hLuftetari - Partizani2-0thumbs_down.png
2005.02.201719:00 hPartizani - Vllaznia2-1thumbs_up.png
2110.02.201720:00 hTeuta - Partizani0-0draw.png
2220.02.201720:00 hPartizani - Tirana2-1thumbs_up.png
2326.02.201716:00 hKukësi - Partizani0-0draw.png
2405.03.201716:00 hLaci - Partizani0-1thumbs_up.png
2511.03.201719:00 hPartizani - Flamurtari2-1thumbs_up.png
2618.03.201716:00 hKorabi - Partizani0-2thumbs_up.png
2702.04.201721:00 hPartizani - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
2808.04.201721:00 hPartizani - Luftetari2-0thumbs_up.png
2916.04.201721:00 hVllaznia - Partizani1-1draw.png
3023.04.201721:00 hPartizani - Teuta5-1thumbs_up.png
3128.04.201721:00 hTirana - Partizani1-2thumbs_up.png
3205.05.201721:00 hPartizani - Kukësi1-1draw.png
3311.05.201720:30 hPartizani - Laci0-0draw.png
3415.05.201721:00 hFlamurtari - Partizani1-1draw.png
3521.05.201719:30 hPartizani - Korabi3-0thumbs_up.png
3627.05.201719:00 hSkenderbeu - Partizani2-2draw.png