HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Jetmir NINA

Personal data

Picture of Jetmir NINA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jetmir NINA
Nickname:Agron
Birthday (Age):21. Maj 1985 (38)
Jersey Number:2
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 01TiranavsLaci010--------
Saturday September 14LacivsPartizani010--------
Wednesday September 18LushnjavsLaci010--------
Sunday September 22LacivsBylis101--------
Wednesday October 02LacivsBesa100--------
Sunday October 06SkenderbeuvsLaci101--------
Saturday October 26TeutavsLaci010--------
Sunday December 08LacivsLushnja101--------
Saturday December 14BylisvsLaci100--------
Games total543--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kamza------------
Kategoria Superiore 2013-14Laci4312--------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari44----1-----
Kategoria 1 2011-12Luftetari------------
Career Total8712--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMbrojtes