HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Qendrim SEJDIU

Personal data

Picture of Qendrim SEJDIU
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Qendrim SEJDIU
Birthday (Age):03. Tetor 1987 (35)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21VELLAZNIMIvsPRISHTINA1001-1-----
Saturday August 27PRISHTINAvsHYSI100--1-----
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA100--------
Sunday September 11PRISHTINAvsTREPCA100--1-----
Sunday September 18BESAvsPRISHTINA100--------
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 22PRISHTINAvsDRITA100--------
Sunday October 30PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA100--------
Tuesday November 08PRISHTINAvsLEPENCI100--1-----
Wednesday November 23GJILANvsPRISHTINA100--------
Games total11001-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HAJVALIA22--1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA55--2-4-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11KEK-U321-1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10FLAMURTARI55-12-11----
Career Total1514116-61----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HAJVALIAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11KEK-UMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10FLAMURTARIPLAYERS