HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Amarildo GEGA

Personal data

Picture of Amarildo GEGA
Name:Amarildo GEGA
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10BylisvsShkumbini101--------
Friday September 16LacivsBylis0101-------
Monday October 03TeutavsBylis010--1-----
Friday October 14BylisvsKastrioti010--------
Sunday October 23TiranavsBylis101--------
Monday October 31BylisvsFlamurtari100--------
Saturday November 05VllazniavsBylis101--------
Saturday November 19BylisvsPogradeci010--1-----
Saturday November 26BylisvsApolonia010--------
Monday December 05SkenderbeuvsBylis100--------
Saturday December 17BylisvsTomori101--------
Friday December 23DinamovsBylis010--------
Saturday April 14BylisvsVllaznia010--1-----
Wednesday April 25ApoloniavsBylis100--------
Friday May 11BylisvsDinamo100--------
Games total8741-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Bylis----1-------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis84421-3-----
Career Total84422-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor