HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Danny DRAGOI

Personal data

Picture of Danny DRAGOI
Name:Danny DRAGOI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci010--1-----
Saturday September 17KastriotivsTirana100--------
Sunday September 25FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday October 02KastriotivsVllaznia010--------
Friday October 14BylisvsKastrioti100--1-----
Monday October 31SkenderbeuvsKastrioti100--------
Friday November 18DinamovsKastrioti100--------
Sunday November 27KastriotivsShkumbini101------1-
Sunday December 04LacivsKastrioti010--------
Friday December 16KastriotivsKamza100--1-----
Sunday March 04TiranavsKastrioti100--------
Saturday March 10KastriotivsFlamurtari100--------
Saturday March 17VllazniavsKastrioti1003-------
Games total10313-3---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi3121--------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia77--4-3--1--
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti64212-3---1-
Career Total1612426-6--11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMesfushor