HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Dritan GJOKA

Personal data

Picture of Dritan GJOKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Dritan GJOKA
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti1001-------
Wednesday September 02AdavsBurreli100--------
Saturday September 12BurrelivsBylis100--------
Saturday September 19TurbinavsBurreli101--------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari1001-------
Saturday October 31BurrelivsKamza100--------
Saturday November 07MemaliajvsBurreli100--------
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28BurrelivsGramshi1001-------
Saturday December 05SkraparivsBurreli100--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani100--1-----
Saturday February 06BurrelivsAda1002-------
Saturday February 13BylisvsBurreli100--1-----
Saturday February 27LuftetarivsBurreli1001-1-----
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Sunday March 21PogradecivsBurreli100--------
Wednesday March 24SopotivsBurreli100--------
Sunday March 28BurrelivsLushnja100--------
Games total18016-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Burreli------------
Kategoria 1 2011-12Burreli---------1--
Kategoria 1 2010-11Burreli22--4-------
Kategoria 1 2009-10Burreli1010--7-3-----
Career Total1212--11-3--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11BurreliSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10BurreliPLAYERS