HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Alfred OSMANI

Personal data

Picture of Alfred OSMANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alfred OSMANI
Birthday (Age):10. Shkurt 1983 (41)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 29KamzavsAda100------
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100------
Monday September 14PogradecivsKamza100------
Saturday September 19KamzavsLushnja101------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj100------
Saturday October 17PartizanivsKamza100------
Saturday October 24KamzavsGramshi101------
Saturday October 31BurrelivsKamza100------
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100------
Saturday November 21SkraparivsKamza100------
Saturday November 28KamzavsSopoti100------
Saturday December 05BylisvsKamza100------
Saturday December 12KamzavsLuftetari100------
Saturday December 19TurbinavsKamza100------
Saturday January 30AdavsKamza100------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja100------
Sunday February 14KamzavsPogradeci100------
Saturday February 20LushnjavsKamza100------
Saturday February 20KamzavsElbasani100------
Saturday March 06MemaliajvsKamza100------
Saturday March 20KamzavsPartizani100------
Saturday March 27GramshivsKamza100------
Games total2302------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2014-15Teuta22--------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta33--------
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta----------
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti11--------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo99----1-1-
Kategoria Superiore 2010-11Besa----------
Kategoria 1 2009-10Kamza1111-2------
Career Total2626-2--1-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaPortier
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaPortier