HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Sajmir GJOKEJA

Personal data

Picture of Sajmir GJOKEJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sajmir GJOKEJA
Birthday (Age):30. Mars 1985 (39)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda1001-1-----
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100--------
Monday September 14PogradecivsKamza100--------
Saturday September 19KamzavsLushnja100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj1001-1-----
Saturday October 17PartizanivsKamza100--1-----
Saturday October 31BurrelivsKamza100--------
Saturday November 21SkraparivsKamza100--1-----
Saturday November 28KamzavsSopoti100--------
Saturday December 05BylisvsKamza100--------
Saturday December 12KamzavsLuftetari100--------
Saturday December 19TurbinavsKamza100--------
Saturday January 30AdavsKamza100--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja1011-1-----
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--------
Saturday February 20LushnjavsKamza100--------
Saturday February 20KamzavsElbasani100--------
Saturday March 06MemaliajvsKamza100--------
Saturday March 20KamzavsPartizani100--------
Saturday March 27GramshivsKamza100--------
Games total21013-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------------
Kategoria 1 2013-14Kamza------------
Kategoria 1 2012-13Iliria------------
Kategoria 1 2011-12Iliria----1-------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1-1---------
Superkupa 2010Dinamo1-1---1-----
Kategoria 1 2009-10Kamza99-14-5-----
Career Total119215-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14KamzaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13IliriaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12IliriaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
Superkupa 20102010DinamoMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaPLAYERS