HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Rigers HOXHA

Personal data

Picture of Rigers HOXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Rigers HOXHA
Birthday (Age):03. Shtator 1985 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ShkumbinivsKastrioti100--1-----
Saturday August 28KastriotivsVllaznia010--------
Monday September 20KastriotivsTirana010--------
Saturday September 25BylisvsKastrioti100--1-----
Friday October 15KastriotivsLaci010--------
Monday November 01KastriotivsDinamo010--1-----
Monday November 15KastriotivsTeuta010--------
Monday November 22KastriotivsShkumbini010--------
Sunday November 28VllazniavsKastrioti010--1-----
Saturday December 11KastriotivsElbasani010--------
Friday December 24KastriotivsBylis100--------
Friday January 21KastriotivsFlamurtari100--11----
Sunday February 06KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday February 12DinamovsKastrioti100--------
Saturday February 19KastriotivsBesa100--------
Sunday February 27TeutavsKastrioti100--1-----
Saturday March 12KastriotivsTirana100--------
Sunday March 20VllazniavsKastrioti100--1-----
Saturday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday April 09FlamurtarivsKastrioti100--------
Saturday April 16KastriotivsBylis1001-------
Wednesday April 20BesavsKastrioti100--1-----
Friday April 29ElbasanivsKastrioti100--------
Wednesday May 04ShkumbinivsKastrioti100--------
Games total16801-81----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2018-19Iliria------------
Kategoria 1 2016-17Iliria------------
Kategoria 1 2017-18Iliria------------
Kategoria 1 2015-16Iliria------------
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti431---1-----
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti4311-11-----
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti1477-1-81----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti743-1-4-----
Career Total291712121141----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2018-192018-19IliriaMbrojtes
Kategoria 1 2016-172016-17IliriaMbrojtes
Kategoria 1 2017-182016-17IliriaMbrojtes
Kategoria 1 2015-162015-16IliriaMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes