HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
 Ekipi - Iliria [ILI]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Redion BAKURedion BAKU  - (-)----------
 Eldorado HASANIEldorado HASANI  - (-)----------
 Elidon SELACIElidon SELACI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erbi ABAZAJErbi ABAZAJ  - (-)------------
 Oltion BALLUKUOltion BALLUKU  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Hasan CANIHasan CANI  - (-)------------
 Rigers HOXHARigers HOXHA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1985 (38)------------
 Aurel KACIAurel KACI  - (-)------------
 Skender LILAJSkender LILAJ  - (-)------------
 Floriol MYRTAFloriol MYRTA  - (-)------------
 Xhulian NDREUXhulian NDREU  - (-)------------
 Flogers SALAFlogers SALA  - (-)------------
 Hamit VOGAHamit VOGA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian BAKUKlodian BAKU  - (-)------------
 Adnand BALLIUAdnand BALLIU  - (-)------------
 Roland BUSHIRoland BUSHI  Republika e Shqiperise26. Shkurt 1991 (33)------------
 Ledio DOCILedio DOCI  - (-)------------
 Salvador GJONAJSalvador GJONAJ  - (-)------------
 Taulant LAMATaulant LAMA  - (-)------------
 Mehmet MAMICAMehmet MAMICA  - (-)------------
 Sokol SELACISokol SELACI  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1988 (35)------------
 Ermal VATHIErmal VATHI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Herlino BRAHIMLLARIHerlino BRAHIMLLARI  - (-)------------
 Raif DEMKURaif DEMKU  - (-)------------
 Anton LLESHIAnton LLESHI  - (-)------------
 Sokol TALISokol TALI  Republika e Shqiperise12. Gusht 1988 (35)------------
 Pellumb ZELAPellumb ZELA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Iliria [Iliria]

 Funksioni
Pellumb ZIRIPellumb ZIRI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer