HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Elio SHAZIVARI

Personal data

Picture of Elio SHAZIVARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elio SHAZIVARI
Birthday (Age):14. Prill 1984 (40)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 21TeutavsLaci100--1-----
Monday August 30LacivsShkumbini100--------
Sunday September 12VllazniavsLaci100--------
Saturday September 18LacivsElbasani100--------
Sunday September 26TiranavsLaci100--------
Thursday September 30LacivsBylis100--------
Friday October 15KastriotivsLaci100--------
Sunday October 24FlamurtarivsLaci010--------
Saturday November 06DinamovsLaci100--------
Friday November 12LacivsBesa0101-1-----
Sunday November 21LacivsTeuta100--------
Sunday November 28ShkumbinivsLaci100--1-----
Sunday December 19ElbasanivsLaci100--------
Friday December 24LacivsTirana100--------
Saturday January 22BylisvsLaci1001-------
Friday January 28LacivsKastrioti100--------
Friday February 04LacivsFlamurtari010--------
Saturday February 19LacivsDinamo100--1-----
Friday February 25BesavsLaci100--------
Sunday March 06LacivsKastrioti101--------
Sunday March 20LacivsDinamo010--------
Friday April 01LacivsElbasani100--------
Monday April 11TiranavsLaci101--------
Saturday April 16LacivsVllaznia100--1-----
Monday April 25LacivsFlamurtari100--------
Wednesday May 04LacivsBesa010--------
Games total21522-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani44-1--1-----
Kategoria Superiore 2013-14Laci211---1-----
Kategoria Superiore 2012-13Laci431-1-2-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Laci11----------
Kategoria Superiore 2011-12Laci725-2-1---1-
EUROPA League 2010-11Laci11----------
Kategoria Superiore 2010-11Laci1511412-5-----
Kategoria Superiore 2009-10Laci151233--4-----
Career Total49351455-14---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMesfushor