HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Marko DOS SANTOS

Personal data

Picture of Marko DOS SANTOS
Nationality:Brazil, Federative Republic of Brazil, Federative Republic of
Name:Marko DOS SANTOS
Birthday (Age):18. Maj 1981 (42)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday August 23BesavsSkenderbeu100--------
Saturday August 28DinamovsBesa100--------
Saturday September 11BesavsFlamurtari100--------
Sunday September 19BesavsTeuta101--------
Monday September 27ShkumbinivsBesa100--------
Saturday October 02BesavsVllaznia010--------
Saturday October 16ElbasanivsBesa010--------
Monday October 25BesavsTirana010--------
Saturday October 30BylisvsBesa010--------
Saturday November 06BesavsKastrioti100--------
Friday November 12LacivsBesa010--------
Saturday November 20SkenderbeuvsBesa100--------
Tuesday November 30BesavsDinamo100--------
Monday December 13FlamurtarivsBesa100--------
Saturday December 18TeutavsBesa100--------
Friday December 24BesavsShkumbini1001-------
Saturday January 22VllazniavsBesa100--------
Sunday January 30BesavsElbasani100--------
Sunday February 06TiranavsBesa100--1-----
Saturday February 12BesavsBylis100--------
Saturday February 19KastriotivsBesa101--1-----
Friday February 25BesavsLaci101--------
Sunday March 06VllazniavsBesa100--------
Saturday March 12BesavsSkenderbeu100--1-----
Sunday March 20FlamurtarivsBesa100--------
Friday April 01BesavsBylis10011------
Saturday April 16TeutavsBesa100--------
Wednesday April 20BesavsKastrioti1011-------
Sunday April 24ShkumbinivsBesa100--------
Saturday April 30BesavsDinamo100--------
Wednesday May 04LacivsBesa100--------
Games total2654313-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2010-11Besa11----------
Kategoria Superiore 2010-11Besa151323313-----
Superkupa 2010Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi16151-4-2-----
Career Total322933715-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2010-112010-11BesaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues
Superkupa 20102010BesaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues