HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Isidor SEKSERI

Personal data

Picture of Isidor SEKSERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Isidor SEKSERI
Birthday (Age):19. Nentor 1986 (34)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 28DinamovsBesa100--1-----
Monday September 13TeutavsDinamo100--------
Saturday September 18DinamovsShkumbini100--------
Saturday September 25VllazniavsDinamo010--------
Friday October 01DinamovsElbasani010--------
Monday October 18DinamovsTirana010--------
Sunday October 24DinamovsBylis100--1-----
Monday November 01KastriotivsDinamo100--------
Saturday November 13SkenderbeuvsDinamo010--------
Sunday November 21FlamurtarivsDinamo100--------
Tuesday November 30BesavsDinamo010--------
Sunday December 12DinamovsTeuta100--------
Monday December 20ShkumbinivsDinamo010--------
Thursday December 23DinamovsVllaznia100--1-----
Saturday February 05BylisvsDinamo010--------
Saturday February 12DinamovsKastrioti100--------
Saturday February 19LacivsDinamo010--------
Friday February 25DinamovsSkenderbeu010--------
Sunday March 06DinamovsShkumbini010--1-----
Saturday March 12DinamovsElbasani100--------
Games total10100--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti44-12-2-----
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----------
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti532---2-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1174---4-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1614212-3-----
Career Total3729824-11-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor