HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 27 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2020-21

Player Information - Migen MEMELLI

Personal data

Picture of Migen MEMELLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Migen MEMELLI
Birthday (Age):25. Prill 1980 (41)
Height:186 cm
Weight:82 kg

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 16/08/2009vs100--------
Sunday, 23/08/2009vs100--------
Saturday, 29/08/2009vs100--------
Saturday, 29/08/2009vs100--------
Tuesday, 01/09/2009vs100--1-----
Wednesday, 02/09/2009vs100--------
Sunday, 06/09/2009vs100--------
Sunday, 13/09/2009vs100--1-----
Saturday, 19/09/2009vs100--------
Wednesday, 23/09/2009vs101--------
Saturday, 07/11/2009vs010--------
Saturday, 05/12/2009vs100--------
Sunday, 31/01/2010vs100--------
Saturday, 13/02/2010vs100--3-----
Saturday, 20/03/2010vs100--2-----
Sunday, 28/03/2010vs1001-------
Games total15111-7-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2014-15Laci53211-2-----
Kategoria Superiore 2013-14Partizani55-14-2----1
EUROPA League 2012-13Flamurtari1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari77--9-4--4--
Kategoria Superiore 2009-10Tirana211-111-----
Career Total2016421519--4-1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniSulmues
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaSulmues


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21SkenderbeuTranjer