HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Enriko PAPA

Personal data

Picture of Enriko PAPA
Name:Enriko PAPA
Jersey Number:20
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta21111-------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Bylis86212-1-----
Kategoria Superiore 2015-16Tirana61511-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana1-1---------
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Kategoria 1 2013-14Apolonia11--2-------
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia2-2---------
Career Total21101136-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15Tomori
Kategoria 1 2013-142013-14ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaMesfushor