HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 30 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Arber MONE

Personal data

Picture of Arber MONE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arber MONE
Jersey Number:7
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015TerbunivsTirana100--------
Sunday, 30/08/2015BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 12/09/2015TerbunivsSkenderbeu100--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 26/09/2015TerbunivsPartizani100--1-----
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni101--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni100--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni100--------
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100--------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi100--------
Wednesday, 23/12/2015LacivsTerbuni100--------
Games total1501--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja11----1-----
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni77----1-----
Kategoria 1 2014-15Terbuni11----------
Kategoria 1 2013-14Terbuni------------
Kategoria 1 2010-11Apolonia11----------
Career Total1010----2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaMbrojtes