HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Xhynejt CUTRA

Personal data

Picture of Xhynejt CUTRA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Xhynejt CUTRA
Birthday (Age):23. Nentor 1988 (35)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa010--------
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia010--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100--1-----
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia100--------
Friday April 02ApoloniavsTirana100--------
Sunday April 11BesavsApolonia100--1-----
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti010--1-----
Friday May 14ApoloniavsVllaznia101--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100--------
Games total831--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Terbuni11----------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis514---------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia5321--3-----
Career Total11561--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaSulmues