HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
119.08.201818:45 hKukësi - Laci1-1draw.png
226.08.201821:45 hFlamurtari - Kukësi1-0thumbs_down.png
302.09.201818:45 hKukësi - Tirana3-1thumbs_up.png
415.09.201820:45 hTeuta - Kukësi0-1thumbs_up.png
523.09.201820:45 hKukësi - Kamza1-0thumbs_up.png
629.09.201817:45 hKukësi - Luftetari1-0thumbs_up.png
704.10.201819:45 hSkenderbeu - Kukësi- 
808.10.201819:45 hKukësi - Partizani- 
905.11.201719:00 hKastrioti - Kukësi-