HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
E shtunë, 01 Dhjetor 2018 16:00 h
 
Luftetari vs Kukësi
 

Match details
Match Date :E shtunë, 01 Dhjetor 2018
Match Time :16:00 h
Match number :2
 

Head-to-head

Luftetari Stats Kukësi
10 Current rank 2
5 Matches 5
1/0/4 W/D/L (Total) 3/1/1
1/0/2 W/D/L (Home)2/1/0
0/0/2 W/D/L (Away)1/0/1
3Points10
5 : 8 Goals6 : 3
-3 Difference3
Luftetari - Teuta 3:1 Highest won homeKukësi - Tirana 3:1
Luftetari - Skenderbeu 0:2 Highest loss homeKukësi - Partizani 0:1
Kastrioti - Luftetari 0:2 Highest won awayKamza - Kukësi 0:2
Tirana - Luftetari 3:1 Highest loss awayFlamurtari - Kukësi 1:0


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
9E mërkurë, 23. Tetor 201913:00Kukësi-Luftetari4-1
18E mërkurë, 22. Janar 202014:00Luftetari-Kukësi0-0
Kategoria Superiore 2016-17
9E shtunë, 29. Tetor 201614:00Kukësi-Luftetari1-0
18E enjte, 22. Dhjetor 201614:00Luftetari-Kukësi2-2
27E diel, 02. Prill 201716:00Kukësi-Luftetari3-2
36E shtunë, 27. Maj 201717:00Luftetari-Kukësi1-0
Kategoria Superiore 2017-18
7E shtunë, 21. Tetor 201714:00Luftetari-Kukësi0-3
16E premte, 22. Dhjetor 201713:00Kukësi-Luftetari1-2
25E mërkurë, 14. Mars 201814:00Luftetari-Kukësi2-1
34E diel, 13. Maj 201817:00Kukësi-Luftetari2-2
Kategoria Superiore 2018-19
6E shtunë, 29. Shtator 201815:45Kukësi-Luftetari1-0
Kategoria 1 2011-12
14E mërkurë, 14. Mars 201215:00Luftetari-Kukësi1-0
29E diel, 06. Maj 201217:00Kukësi-Luftetari1-1
Kategoria Superiore 2012-13
1E diel, 26. Gusht 201217:00Kukësi-Luftetari0-0
14E diel, 10. Shkurt 201314:00Luftetari-Kukësi1-3