HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
E premte, 07 Dhjetor 2018 20:00 h
 
Kukësi vs Skenderbeu
 

Match details
Match Date :E premte, 07 Dhjetor 2018
Match Time :20:00 h
Match number :5
 

Head-to-head

Kukësi Stats Skenderbeu
2 Current rank 1
5 Matches 5
3/1/1 W/D/L (Total) 3/2/0
2/1/0 W/D/L (Home)1/2/0
1/0/1 W/D/L (Away)2/0/0
10Points11
6 : 3 Goals8 : 2
3 Difference6
Kukësi - Tirana 3:1 Highest won homeSkenderbeu - Kamza 2:0
Kukësi - Partizani 0:1 Highest loss home----
Kamza - Kukësi 0:2 Highest won awayKastrioti - Skenderbeu 0:3
Flamurtari - Kukësi 1:0 Highest loss awayTeuta - Skenderbeu 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
8E shtunë, 19. Tetor 201917:00Skenderbeu-Kukësi0-0
17E diel, 22. Dhjetor 201916:00Kukësi-Skenderbeu1-1
26E hënë, 09. Mars 202018:00Skenderbeu-Kukësi2-1
35E premte, 24. Korrik 202020:45Kukësi-Skenderbeu0-0
Kupa e Shqiperise 2014-15
3E mërkurë, 08. Prill 201514:00Kukësi-Skenderbeu1-0
4E mërkurë, 22. Prill 201517:30Skenderbeu-Kukësi1-1
Kategoria Superiore 2015-16
2E shtunë, 29. Gusht 201520:00Skenderbeu-Kukësi1-0
11E enjte, 19. Nentor 201514:00Kukësi-Skenderbeu2-1
20E diel, 07. Shkurt 201613:00Skenderbeu-Kukësi3-1
29E diel, 10. Prill 201616:00Kukësi-Skenderbeu1-0
Kategoria Superiore 2016-17
8E shtunë, 22. Tetor 201617:00Skenderbeu-Kukësi0-0
17E diel, 18. Dhjetor 201614:00Kukësi-Skenderbeu2-0
26E premte, 17. Mars 201718:00Skenderbeu-Kukësi1-1
35E shtunë, 20. Maj 201717:30Kukësi-Skenderbeu2-0
Kategoria Superiore 2017-18
4E hënë, 02. Tetor 201714:00Kukësi-Skenderbeu1-2
13E shtunë, 02. Dhjetor 201717:00Skenderbeu-Kukësi2-1
22E mërkurë, 28. Shkurt 201814:00Kukësi-Skenderbeu2-2
31E diel, 29. Prill 201819:00Skenderbeu-Kukësi0-1
Kategoria Superiore 2018-19
7E enjte, 04. Tetor 201817:45Skenderbeu-Kukësi1-0
Kategoria Superiore 2013-14
3E mërkurë, 18. Shtator 201317:00Skenderbeu-Kukësi1-3
14E shtunë, 07. Dhjetor 201313:30Kukësi-Skenderbeu1-1
31E mërkurë, 30. Prill 201416:00Skenderbeu-Kukësi3-3
Kategoria Superiore 2012-13
13E shtunë, 01. Dhjetor 201217:00Skenderbeu-Kukësi2-0
26E shtunë, 11. Maj 201317:00Kukësi-Skenderbeu4-3
Kategoria Superiore 2014-15
5E premte, 19. Shtator 201419:00Skenderbeu-Kukësi2-0
14E diel, 30. Nentor 201414:00Kukësi-Skenderbeu1-0
23E hënë, 23. Shkurt 201518:00Skenderbeu-Kukësi1-1
32E diel, 26. Prill 201516:00Kukësi-Skenderbeu0-1