HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for FlamurtariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
119.08.201821:45 hTeuta - Flamurtari0-0draw.png
226.08.201821:45 hFlamurtari - Kukësi1-0thumbs_up.png
301.09.201818:45 hLuftetari - Flamurtari0-1thumbs_up.png
417.09.201821:45 hFlamurtari - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
521.09.201821:45 hPartizani - Flamurtari2-0thumbs_down.png
629.09.201820:45 hFlamurtari - Kastrioti4-0thumbs_up.png
703.10.201815:45 hLaci - Flamurtari1-0thumbs_down.png
807.10.201815:45 hKamza - Flamurtari2-2draw.png
922.10.201820:00 hFlamurtari - Tirana1-0thumbs_up.png
1027.10.201819:00 hFlamurtari - Teuta1-1draw.png
1102.11.201816:00 hKukësi - Flamurtari1-2thumbs_up.png
1207.11.201819:00 hFlamurtari - Luftetari0-0draw.png
1311.11.201819:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_down.png
1423.11.201816:00 hFlamurtari - Partizani1-0thumbs_up.png
1502.12.201816:00 hKastrioti - Flamurtari- 
1609.12.201819:00 hFlamurtari - Laci-