HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
Rezultatet - Kualifikimi Europian 2011 (05.10.2011 - 10.10.2011)

E mërkurë, 05.10.2011 - 14. Java
 14:00 hDanimarka U-19Shqiperia U-19 -  
 20:00 hAustri U-19Malta U-19 -  
E premte, 07.10.2011 - 14. Java
 14:00 hMalta U-19Danimarka U-19 -  
 20:00 hAustri U-19Shqiperia U-19 -  
E hënë, 10.10.2011 - 14. Java
 20:00 hDanimarka U-19Austri U-19 -  
 20:00 hShqiperia U-19Malta U-19 -  

3 Team(s) not playing: Belgjika U-19, Angli U-19, Qipro U-19