HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
E premte, 07 Tetor 2011 14:00 h
 
Malta U-19 vs Danimarka U-19
 

Match details
Match Date :E premte, 07 Tetor 2011
Match Time :14:00 h
 

Head-to-head

Malta U-19 Stats Danimarka U-19
5 Current rank 5
0 Matches 0
0/0/0 W/D/L (Total) 0/0/0
0/0/0 W/D/L (Home)0/0/0
0/0/0 W/D/L (Away)0/0/0
0Points0
0 : 0 Goals0 : 0
0 Difference0
---- Highest won home----
---- Highest loss home----
---- Highest won away----
---- Highest loss away----