HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
Club information Austri
CLUB EMBLEM - Austri
Address:
Austri,
Österreichischer Fussball-BundErnst-Happel-Stadion Sektor A/F Meiereistrasse 7,
,
1020 Wien,
Austria, Republic of Austria, Republic of 
Phone:+43 1 727 180Fax:+43 1 728 1632Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.oefb.atPresident:Leo WINDTNERFounded:18 Mars 1904
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Austri (AUT) Austri U-21 (AutU21) Austri U-19 (AutU19) Austri U-17 (AutU17)