HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
E premte, 07 Tetor 2011 20:00 h
 
Austri U-19 vs Shqiperia U-19
 

Match details
Match Date :E premte, 07 Tetor 2011
Match Time :20:00 h
 

Head-to-head

Austri U-19 Stats Shqiperia U-19
5 Current rank 3
0 Matches 3
0/0/0 W/D/L (Total) 0/1/2
0/0/0 W/D/L (Home)0/1/0
0/0/0 W/D/L (Away)0/0/2
0Points1
0 : 0 Goals1 : 8
0 Difference-7
---- Highest won home----
---- Highest loss home----
---- Highest won away----
---- Highest loss awayAngli U-19 - Shqiperia U-19 6:1