HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
Match Schedule for Shqiperia U-19Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
108.10.201014:30 hAngli U-19 - Shqiperia U-196-1thumbs_down.png
110.10.201016:30 hBelgjika U-19 - Shqiperia U-192-0thumbs_down.png
113.10.201016:30 hShqiperia U-19 - Qipro U-190-0draw.png
1405.10.201114:00 hDanimarka U-19 - Shqiperia U-19- 
1407.10.201120:00 hAustri U-19 - Shqiperia U-19- 
1410.10.201120:00 hShqiperia U-19 - Malta U-19-