HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for BylisIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201018:30 hVllaznia - Bylis3-2thumbs_down.png
228.08.201018:00 hBylis - Elbasani1-2thumbs_down.png
312.09.201019:00 hTirana - Bylis2-1thumbs_down.png
419.09.201017:10 hFlamurtari - Bylis1-0thumbs_down.png
525.09.201017:00 hBylis - Kastrioti1-0thumbs_up.png
630.09.201016:30 hLaci - Bylis3-1thumbs_down.png
716.10.201015:30 hBylis - Skenderbeu1-1draw.png
824.10.201015:30 hDinamo - Bylis2-1thumbs_down.png
930.10.201014:20 hBylis - Besa3-1thumbs_up.png
1008.11.201015:00 hTeuta - Bylis6-0thumbs_down.png
1113.11.201015:20 hBylis - Shkumbini3-2thumbs_up.png
1219.11.201014:00 hBylis - Vllaznia0-0draw.png
1327.11.201014:00 hElbasani - Bylis3-2thumbs_down.png
1411.12.201014:00 hBylis - Tirana1-1draw.png
1518.12.201014:15 hBylis - Flamurtari1-0thumbs_up.png
1624.12.201014:08 hKastrioti - Bylis2-1thumbs_down.png
1722.01.201114:03 hBylis - Laci1-2thumbs_down.png
1829.01.201114:00 hSkenderbeu - Bylis2-0thumbs_down.png
1905.02.201114:08 hBylis - Dinamo3-1thumbs_up.png
2012.02.201114:05 hBesa - Bylis2-1thumbs_down.png
2121.02.201114:00 hBylis - Teuta3-0thumbs_up.png
2226.02.201114:00 hShkumbini - Bylis4-2thumbs_down.png
2307.03.201119:00 hSkenderbeu - Bylis3-1thumbs_down.png
2413.03.201114:00 hBylis - Flamurtari1-0thumbs_up.png
2519.03.201115:00 hElbasani - Bylis0-2thumbs_up.png
2601.04.201117:00 hBesa - Bylis2-1thumbs_down.png
2710.04.201115:00 hBylis - Teuta1-0thumbs_up.png
2816.04.201117:30 hKastrioti - Bylis2-1thumbs_down.png
2920.04.201117:30 hBylis - Shkumbini2-0thumbs_up.png
3024.04.201117:30 hDinamo - Bylis1-1draw.png
3129.04.201117:30 hBylis - Laci1-0thumbs_up.png
3204.05.201117:30 hTirana - Bylis0-2thumbs_up.png
3316.05.201117:00 hBylis - Vllaznia2-0thumbs_up.png