HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for ShkumbiniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201020:00 hShkumbini - Kastrioti2-2draw.png
230.08.201018:15 hLaci - Shkumbini2-0thumbs_down.png
312.09.201016:40 hShkumbini - Skenderbeu3-1thumbs_up.png
418.09.201017:00 hDinamo - Shkumbini1-0thumbs_down.png
527.09.201017:00 hShkumbini - Besa2-2draw.png
602.10.201016:30 hTeuta - Shkumbini1-0thumbs_down.png
717.10.201014:30 hShkumbini - Flamurtari3-1thumbs_up.png
823.10.201014:20 hShkumbini - Vllaznia1-0thumbs_up.png
931.10.201014:15 hElbasani - Shkumbini1-2thumbs_up.png
1006.11.201014:00 hShkumbini - Tirana1-3thumbs_down.png
1113.11.201015:20 hBylis - Shkumbini3-2thumbs_down.png
1222.11.201014:00 hKastrioti - Shkumbini2-0thumbs_down.png
1328.11.201014:00 hShkumbini - Laci2-1thumbs_up.png
1412.12.201014:00 hSkenderbeu - Shkumbini1-0thumbs_down.png
1520.12.201014:00 hShkumbini - Dinamo1-0thumbs_up.png
1624.12.201014:00 hBesa - Shkumbini2-1thumbs_down.png
1726.01.201114:00 hShkumbini - Teuta1-1draw.png
1830.01.201114:00 hFlamurtari - Shkumbini4-2thumbs_down.png
1905.02.201114:08 hVllaznia - Shkumbini0-0draw.png
2011.02.201114:00 hShkumbini - Elbasani3-2thumbs_up.png
2120.02.201114:00 hTirana - Shkumbini0-0draw.png
2226.02.201114:00 hShkumbini - Bylis4-2thumbs_up.png
2306.03.201115:15 hDinamo - Shkumbini4-1thumbs_down.png
2411.03.201115:00 hShkumbini - Laci2-5thumbs_down.png
2520.03.201114:00 hTirana - Shkumbini1-0thumbs_down.png
2601.04.201117:00 hShkumbini - Vllaznia1-0thumbs_up.png
2709.04.201120:00 hSkenderbeu - Shkumbini2-0thumbs_down.png
2815.04.201117:36 hShkumbini - Flamurtari2-1thumbs_up.png
2920.04.201117:30 hBylis - Shkumbini2-0thumbs_down.png
3024.04.201117:30 hShkumbini - Besa2-2draw.png
3130.04.201117:30 hTeuta - Shkumbini3-1thumbs_down.png
3204.05.201117:30 hShkumbini - Kastrioti2-1thumbs_up.png
3316.05.201117:00 hElbasani - Shkumbini1-2thumbs_up.png