HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
121.08.201021:30 hTeuta - Laci0-0draw.png
229.08.201018:00 hSkenderbeu - Teuta2-0thumbs_down.png
313.09.201017:30 hTeuta - Dinamo1-2thumbs_down.png
419.09.201017:00 hBesa - Teuta0-0draw.png
525.09.201016:00 hTeuta - Flamurtari2-1thumbs_up.png
602.10.201016:30 hTeuta - Shkumbini1-0thumbs_up.png
715.10.201015:30 hVllaznia - Teuta0-0draw.png
823.10.201015:30 hTeuta - Elbasani2-1thumbs_up.png
931.10.201015:00 hTirana - Teuta2-0thumbs_down.png
1008.11.201015:00 hTeuta - Bylis6-0thumbs_up.png
1115.11.201014:00 hKastrioti - Teuta3-1thumbs_down.png
1221.11.201014:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_down.png
1329.11.201017:00 hTeuta - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
1412.12.201014:00 hDinamo - Teuta1-2thumbs_up.png
1518.12.201014:05 hTeuta - Besa1-2thumbs_down.png
1623.12.201014:00 hFlamurtari - Teuta1-0thumbs_down.png
1726.01.201114:00 hShkumbini - Teuta1-1draw.png
1830.01.201114:00 hTeuta - Vllaznia0-3thumbs_down.png
1906.02.201114:05 hElbasani - Teuta2-0thumbs_down.png
2013.02.201114:03 hTeuta - Tirana0-0draw.png
2121.02.201114:00 hBylis - Teuta3-0thumbs_down.png
2227.02.201114:00 hTeuta - Kastrioti1-1draw.png
2307.03.201115:00 hTirana - Teuta1-2thumbs_up.png
2412.03.201115:00 hTeuta - Vllaznia0-0draw.png
2520.03.201118:30 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_down.png
2602.04.201119:00 hTeuta - Flamurtari1-1draw.png
2710.04.201115:00 hBylis - Teuta1-0thumbs_down.png
2816.04.201115:00 hTeuta - Besa4-2thumbs_up.png
2920.04.201117:30 hElbasani - Teuta2-4thumbs_up.png
3025.04.201117:30 hKastrioti - Teuta3-1thumbs_down.png
3130.04.201117:30 hTeuta - Shkumbini3-1thumbs_up.png
3204.05.201117:30 hDinamo - Teuta0-0draw.png
3316.05.201117:00 hTeuta - Laci3-2thumbs_up.png