HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for FlamurtariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
121.08.201018:30 hDinamo - Flamurtari0-1thumbs_up.png
227.08.201018:00 hFlamurtari - Tirana2-1thumbs_up.png
311.09.201017:30 hBesa - Flamurtari0-0draw.png
419.09.201017:10 hFlamurtari - Bylis1-0thumbs_up.png
525.09.201016:00 hTeuta - Flamurtari2-1thumbs_down.png
601.10.201016:30 hFlamurtari - Kastrioti3-0thumbs_up.png
717.10.201014:30 hShkumbini - Flamurtari3-1thumbs_down.png
824.10.201014:15 hFlamurtari - Laci1-0thumbs_up.png
930.10.201017:00 hVllaznia - Flamurtari1-3thumbs_up.png
1007.11.201014:00 hFlamurtari - Skenderbeu4-0thumbs_up.png
1114.11.201014:00 hElbasani - Flamurtari1-2thumbs_up.png
1221.11.201014:00 hFlamurtari - Dinamo3-1thumbs_up.png
1327.11.201017:00 hTirana - Flamurtari2-1thumbs_down.png
1413.12.201014:00 hFlamurtari - Besa1-0thumbs_up.png
1518.12.201014:15 hBylis - Flamurtari1-0thumbs_down.png
1623.12.201014:00 hFlamurtari - Teuta1-0thumbs_up.png
1721.01.201114:00 hKastrioti - Flamurtari1-2thumbs_up.png
1830.01.201114:00 hFlamurtari - Shkumbini4-2thumbs_up.png
1904.02.201114:00 hLaci - Flamurtari0-1thumbs_up.png
2013.02.201114:05 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_up.png
2121.02.201119:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_down.png
2227.02.201114:30 hFlamurtari - Elbasani4-0thumbs_up.png
2305.03.201115:00 hFlamurtari - Elbasani8-0thumbs_up.png
2413.03.201114:00 hBylis - Flamurtari1-0thumbs_down.png
2520.03.201114:00 hFlamurtari - Besa3-0thumbs_up.png
2602.04.201119:00 hTeuta - Flamurtari1-1draw.png
2709.04.201117:00 hFlamurtari - Kastrioti1-0thumbs_up.png
2815.04.201117:36 hShkumbini - Flamurtari2-1thumbs_down.png
2920.04.201117:30 hFlamurtari - Dinamo6-2thumbs_up.png
3025.04.201117:30 hLaci - Flamurtari1-1draw.png
3130.04.201117:30 hFlamurtari - Tirana2-1thumbs_up.png
3204.05.201117:30 hVllaznia - FlamurtariEkipi i Flamurtarit terhiqet perthumbs_up.png
3316.05.201117:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-0thumbs_up.png