HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Match Schedule for FERONIKELIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
117.08.201417:30 hFERONIKELI - HAJVALIA2-5thumbs_down.png
223.08.201417:30 hKF ISTOGU - FERONIKELI0-1thumbs_up.png
330.08.201417:30 hFERONIKELI - BESA2-1thumbs_up.png
403.09.201417:30 hPRISHTINA - FERONIKELI0-1thumbs_up.png
513.09.201417:30 hFERONIKELI - TREPCA 892-1thumbs_up.png
621.09.201417:30 hFERONIKELI - KOSOVA(V)0-0draw.png
728.09.201417:00 hVELLAZNIMI - FERONIKELI0-0draw.png
803.10.201417:30 hFERONIKELI - TREPCA0-0draw.png
908.10.201417:30 hFERIZAJ - FERONIKELI2-2draw.png
1014.10.201417:30 hFERONIKELI - DRENICA0-2thumbs_down.png
1119.10.201416:00 hDRITA - FERONIKELI1-3thumbs_up.png
1226.10.201416:00 hHAJVALIA - FERONIKELI0-1thumbs_up.png
1331.10.201417:30 hFERONIKELI - KF ISTOGU3-1thumbs_up.png
1409.11.201415:00 hBESA - FERONIKELI1-1draw.png
1516.11.201417:30 hFERONIKELI - PRISHTINA1-1draw.png
1622.12.201417:30 hTREPCA 89 - FERONIKELI1-1draw.png
1701.03.201515:00 hKOSOVA(V) - FERONIKELI0-2thumbs_up.png
1814.03.201517:00 hFERONIKELI - VELLAZNIMI3-0thumbs_up.png
1920.03.201515:00 hTREPCA - FERONIKELI0-1thumbs_up.png
2031.03.201515:00 hFERONIKELI - FERIZAJ4-0thumbs_up.png
2104.04.201515:00 hDRENICA - FERONIKELI0-0draw.png
2211.04.201516:00 hFERONIKELI - DRITA1-0thumbs_up.png
2317.04.201516:00 hFERONIKELI - DRENICA4-2thumbs_up.png
2425.04.201515:30 hVELLAZNIMI - FERONIKELI0-0draw.png
2530.04.201516:00 hFERONIKELI - KF ISTOGU2-1thumbs_up.png
2602.05.201516:00 hDRITA - FERONIKELI1-0thumbs_down.png
2708.05.201516:00 hFERONIKELI - FERIZAJ3-0thumbs_up.png
2812.05.201517:00 hTREPCA - FERONIKELI0-2thumbs_up.png
2916.05.201517:00 hFERONIKELI - KOSOVA(V)3-1thumbs_up.png
3024.05.201518:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI-