HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Match Schedule for TREPCAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
117.08.201417:30 hTREPCA - FERIZAJ1-0thumbs_up.png
223.08.201417:30 hDRENICA - TREPCA2-0thumbs_down.png
331.08.201417:30 hTREPCA - DRITA2-1thumbs_up.png
405.09.201417:30 hHAJVALIA - TREPCA2-1thumbs_down.png
514.09.201417:30 hTREPCA - KF ISTOGU1-2thumbs_down.png
621.09.201417:30 hBESA - TREPCA1-0thumbs_down.png
728.09.201417:00 hTREPCA - PRISHTINA0-3thumbs_down.png
803.10.201417:30 hFERONIKELI - TREPCA0-0draw.png
909.10.201417:30 hTREPCA - KOSOVA(V)1-1draw.png
1015.10.201417:30 hVELLAZNIMI - TREPCA1-0thumbs_down.png
1120.10.201416:00 hTREPCA - TREPCA 891-1draw.png
1226.10.201416:00 hFERIZAJ - TREPCA3-1thumbs_down.png
1302.11.201417:30 hTREPCA - DRENICA1-0thumbs_up.png
1409.11.201415:00 hDRITA - TREPCA0-0draw.png
1514.11.201417:30 hTREPCA - HAJVALIA0-0draw.png
1622.12.201417:30 hKF ISTOGU - TREPCA2-2draw.png
1701.03.201515:00 hTREPCA - BESA0-1thumbs_down.png
1814.03.201517:00 hPRISHTINA - TREPCA3-0thumbs_down.png
1920.03.201515:00 hTREPCA - FERONIKELI0-1thumbs_down.png
2031.03.201515:00 hKOSOVA(V) - TREPCA1-0thumbs_down.png
2105.04.201515:00 hTREPCA - VELLAZNIMI1-2thumbs_down.png
2212.04.201516:00 hTREPCA 89 - TREPCA3-1thumbs_down.png
2319.04.201516:00 hKOSOVA(V) - TREPCA2-1thumbs_down.png
2426.04.201516:00 hTREPCA - TREPCA 890-3thumbs_down.png
2530.04.201516:00 hHAJVALIA - TREPCA4-0thumbs_down.png
2604.05.201516:00 hTREPCA - BESA0-2thumbs_down.png
2709.05.201516:00 hPRISHTINA - TREPCA4-0thumbs_down.png
2812.05.201517:00 hTREPCA - FERONIKELI0-2thumbs_down.png
2917.05.201518:00 hVELLAZNIMI - TREPCA1-1draw.png
3024.05.201518:00 hTREPCA - KF ISTOGU-