HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 14 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Rezultatet - Java 27 (08.05.2015 - 10.05.2015)

E premte, 08.05.2015 - 27. Java
 16:00 hFERONIKELIFERIZAJ3 - 0 
E shtunë, 09.05.2015 - 27. Java
 16:00 hBESAKOSOVA(V)2 - 3 
 16:00 hDRENICAKF ISTOGU0 - 0 
 16:00 hPRISHTINATREPCA4 - 0 
E diel, 10.05.2015 - 27. Java
 16:00 hHAJVALIATREPCA 891 - 0 
 16:00 hVELLAZNIMIDRITA1 - 1