HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Rezultatet - Java 17 (27.02.2015 - 01.03.2015)

E premte, 27.02.2015 - 17. Java
 15:00 hDRITATREPCA 893 - 2 
E shtunë, 28.02.2015 - 17. Java
 15:00 hDRENICAHAJVALIA1 - 0 
E diel, 01.03.2015 - 17. Java
 15:00 hFERIZAJKF ISTOGU2 - 1 
 15:00 hKOSOVA(V)FERONIKELI0 - 2 
 15:00 hTREPCABESA0 - 1 
 15:00 hVELLAZNIMIPRISHTINA0 - 2