HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 24 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Rezultatet - Java 18 (23.01.2010 - 03.02.2010)

E shtunë, 23.01.2010 - 18. Java
Show Events of Match 15:00 hShkumbiniVllaznia2 - 1  FSP
E diel, 24.01.2010 - 18. Java
Show Events of Match 16:00 hLaciTeuta0 - 0  FSL
Show Events of Match 16:30 hGramoziApolonia1 - 0  SE
Show Events of Match 16:30 hSkenderbeuKastrioti0 - 1  SK
E hënë, 25.01.2010 - 18. Java
Show Events of Match 20:00 hTiranaDinamo1 - 2  QS
E mërkurë, 03.02.2010 - 18. Java
Show Events of Match 16:00 hFlamurtariBesa3 - 0Has match summary FL