HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 15 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Klodian ASLLANI

Personal data

Picture of Klodian ASLLANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian ASLLANI
Birthday (Age):02. Gusht 1977 (42)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo100--------
Sunday September 18DinamovsSkenderbeu010--------
Sunday September 25TomorivsDinamo101--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo010--------
Sunday October 16DinamovsShkumbini101--------
Sunday October 30DinamovsKamza101--------
Saturday November 26TiranavsDinamo010--------
Games total433--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo3212--------
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu3-3---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu66--2-3-----
Kategoria 1 2009-10Partizani66-33-3-----
Career Total1814455-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniPLAYERS