HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11

Player Information - Arvis GJATA

Personal data

Picture of Arvis GJATA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arvis GJATA
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 11LushnjavsGramshi1001-------
Wednesday September 29LushnjavsLuftetari100--------
Games total2001-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
EUROPA League 2012-13Tirana------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini22--2-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini55-31-51----
Kategoria Superiore 2011-12Tirana22-2--1-----
Kategoria 1 2010-11Lushnja22--1-------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1-1---------
Career Total1211154-81----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniSulmues