HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Tomori [TOM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Agim SHEHUAgim SHEHU  - (-)----------
 Franci SPAHIUFranci SPAHIU  - (-)----------
 Bledi VASHAKUBledi VASHAKU  Republika e Shqiperise08. Nentor 1981 (42)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Algert AVDOAlgert AVDO  - (-)------------
 Alvaro BISHAJAlvaro BISHAJ  Republika e Shqiperise02. Tetor 1991 (32)------------
 Enea BITRIEnea BITRI  - (-)------------
 Bjanko ELEZIBjanko ELEZI  - (-)------------
 Denis FRATARAKUDenis FRATARAKU  - (-)------------
 Nuri KORONINuri KORONI  - (-)------------
 Alban KUQI (1964)Alban KUQI (1964)  - (-)------------
 Kristi KUSTAKristi KUSTA  - (-)------------
 Daniel RAMAZANIDaniel RAMAZANI  Republika e Shqiperise14. Janar 1987 (37)------------
 Mario RUSTAJMario RUSTAJ  - (-)------------
 Jani TIRKAJani TIRKA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gersi ARBRIGersi ARBRI  - (-)------------
 Remi BERBERIRemi BERBERI  - (-)------------
 Arvis GJATAArvis GJATA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Altion MYZYRIAltion MYZYRI  - (-)------------
 Berjon MYZYRIBerjon MYZYRI  - (-)------------
 Gelando SHARAVAOLLIGelando SHARAVAOLLI  - (-)------------
 Myrto UZUNIMyrto UZUNI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian ARBERIKlodian ARBERI  Republika e Shqiperise10. Tetor 1979 (44)------------
 Aldo DERVISHIAldo DERVISHI  - (-)------------
 Rikeldo DRAGOTIRikeldo DRAGOTI  - (-)------------
 Onils IDRIZAJOnils IDRIZAJ  - (-)------------
 Rudenc KULIRudenc KULI  - (-)------------
 Algi LAPARDHAJAAlgi LAPARDHAJA  - (-)------------
 Mario MUZHAJMario MUZHAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Tomori [Tomori]

 Funksioni
Eqerem MEMUSHIEqerem MEMUSHI  Republika e Shqiperise07. Maj 1965 (59)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Madrid MUZHAJMadrid MUZHAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer