HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 14 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16

Player Information - Ditmar BICI

Personal data

Picture of Ditmar BICI
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Ditmar BICI
Birthday (Age): 06. Shkurt 1989 (29)
Jersey Number: 15
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Saturday January 23 Laci vs Partizani 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 1 0 0 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2018-19 Flamurtari - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Vllaznia 12 12 - - - - 8 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Vllaznia 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Partizani 9 9 - - 1 1 3 - 1 - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Skenderbeu 12 12 - - 1 - 4 - 1 - 1 -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Skenderbeu - - - - - - 1 - - - - -
CHAMPIONS League 2012-13 Skenderbeu 1 - 1 - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Skenderbeu 10 10 - - 4 - - - - - - -
EUROPA League 2011-12 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Skenderbeu 9 8 1 - - 1 2 1 - - - -
Kupa e Shqiperise 2011-12 Skenderbeu - - - - - - - - - - - -
Superkupa 2011 Skenderbeu 1 1 - - - - 1 - - - - -
EUROPA League 2010-11 Tirana 1 - 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Skenderbeu 13 13 - 1 - 1 6 - - - - -
U-21 Internationals Shqiperia U-21 - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Tirana 5 4 1 - - 2 7 - - - - -
Career Total 75 71 4 1 6 5 34 1 2 - 1 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Flamurtari Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Flamurtari Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Vllaznia Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Vllaznia Mbrojtes
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Skenderbeu Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Skenderbeu Mbrojtes
CHAMPIONS League 2012-13 2012-13 Skenderbeu Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Skenderbeu Mbrojtes
EUROPA League 2011-12 2011-12 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Skenderbeu Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2011-12 2011-12 Skenderbeu Mbrojtes
Superkupa 2011 2011 Skenderbeu Mesfushor
EUROPA League 2010-11 2010-11 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Skenderbeu Mbrojtes
U-21 Internationals 2010 Shqiperia U-21 Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Tirana Mbrojtes