HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 20 Prill 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (35)----------
 Edmir SALIEdmir SALI  - (-)----------
 Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (27)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ilir BERISHAIlir BERISHA  Republika e Kosoves25. Qershor 1991 (26)------------
 Nikola DJURICNikola DJURIC  - (-)------------
 Julian GJINAJJulian GJINAJ  - (-)------------
 Nertil HOXHAJNertil HOXHAJ  - (-)------------
 Slavko LUKICSlavko LUKIC  - (-)------------
 Kristi MARKUKristi MARKU  Absence- (-)------------
 Dardan QERKINIDardan QERKINI  AbsenceRepublika e Kosoves- (-)------------
 Milo RNICMilo RNIC  - (-)------------
 Daniel SADUSHIDaniel SADUSHI  - (-)------------
 Angjelo SHKURTIAngjelo SHKURTI  - (-)------------
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (28)11----------
 Mauricio LEALMauricio LEAL  - (-)------------
 Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (28)------------
 Ivan JAKOVLEVICIvan JAKOVLEVIC  - (-)------------
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 David BOCAJDavid BOCAJ  - (-)------------
 Masaki INUMAMasaki INUMA  - (-)------------
 Aldo LLAMBIAldo LLAMBI  - (-)------------
 Balsa RADOVICBalsa RADOVIC  - (-)------------
 Donjet SHKODRADonjet SHKODRA  - (-)------------
 Arber BEQAJArber BEQAJ  - (-)------------
 Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)------------
 Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (29)------------
 Haxhi NEZIRAJHaxhi NEZIRAJ  - (-)------------
 Alesio HYSENIAlesio HYSENI  - (-)11----------
 Ivan GALICIvan GALIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Onils IDRIZAJOnils IDRIZAJ  - (-)------------