HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Kupa e Shqiperise/ Levi kupa shkone ne Korce, Rubio kupen e fiton Tirona!
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 17 Maj 2012 14:50    pdfShtypEmail
Tirana-SkenderbeuNe prag te finales se kupës se Shqipërisë ne futboll, trajneri i Skënderbeut Stansilav Levi ka deklaruar se kërkon te fitoje një tjetër trofe pas titullit kampion. Tekniku çek e ka...
Lexo ma...
 
Skenderbeu/ Stanislav Levi : Dua te fitoj kupen
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 16 Maj 2012 18:21    pdfShtypEmail
stanislav_levy“Do të bëjmë ç’është e mundur që ta fitojmë këtë ndeshje, do të japim maksimumin që ta fitojmë këtë sfidë. Duam që të jemi të parët që sjellim në Korçë dy trofetë më...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Skenderbeu-Tirana, finalja e kupes
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 18 Prill 2012 20:42    pdfShtypEmail
Skenderbeu-tironaTirana dhe Skënderbeu janë dy skuadrat qe do te diskutojnë finalen e kupës se Shqipërisë ne futboll. Skënderbeu barazoi ne Kruje 0-0 me Kastriotin dhe fale rezultatin 3-1 ne takimin e pare...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Flamurtari-Tirana 0-3, Muca nuk di te fitoje !
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 04 Prill 2012 21:46    pdfShtypEmail
Tirana-flamurtariFlamurtari mori goditjen me te rende te sezonit ne përpjekje për te rrëmbyer trofeun e fundit për te ne loje, Kupën e Shqipërisë ne futboll. Ne takimin e pare gjysëmfinal vlonjatet u munden...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Skenderbeu-Kastrioti 3-1
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 04 Prill 2012 21:39    pdfShtypEmail
skenderbeu_goolSkenderbeu-Kastrioti 3-1
Shenues : Plaku 8' Radas 16' Bratic 52' / Inkango 10'

Skënderbeu fitoi me rezultatin 3-1 ne takimin e pare gjysëmfinal kundër Kastriotit duke hedhur një hap drejt...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL