HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kupa e Kosoves
Hidhet shorti Kupën e Kosovës
nga AlbaniaSoccer    E premte, 13 Nentor 2009 16:18    pdfShtypEmail
kupa_kosovesTë premten në ambjentet e Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), është hedhur shorti për garat e rrethit të ardhshëm të Kupës së Republikës së Kosovës. Fati deshi që  në...
Lexo ma...
 
Kupa e Republikës së Kosovës
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 14 Tetor 2009 10:34    pdfShtypEmail
kupa_kosovesHysi, që vitin e kaluar fitojë Kupën e Kosovës, në rrethin e dytë të garave kualifikohet pa lojës, sikurse Ferizaj

Fatmir Bytyçi

KEK-u - Trepça ’89, ndeshje...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL