HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 08 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore
Match Schedule for ShqiperiIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png103.03.201021:45 hShqiperi - Irlanda e Veriut1-0thumbs_up.png
125.05.201016:30 hMali i Zi - Shqiperi0-1thumbs_up.png
102.06.201016:30 hShqiperi - Andorra1-0thumbs_up.png
111.08.201016:30 hShqiperi - Uzbekistan1-0thumbs_up.png
117.11.201016:30 hShqiperi - Maqedoni0-0draw.png
209.02.201121:00 hShqiperi - Slloveni1-2thumbs_down.png
221.06.201100:10 hArgjentine - Shqiperi4-0thumbs_down.png
210.08.201121:00 hShqiperi - Mali i Zi3-2thumbs_up.png
211.11.201119:00 hShqiperi - Azerbaxhan0-1thumbs_down.png
215.11.201114:00 hMaqedoni - Shqiperi0-0draw.png
322.05.201220:00 hKatar - Shqiperi- 
1327.05.200816:30 hPoloni - Shqiperi1-0thumbs_down.png
1320.08.200816:30 hShqiperi - Lituania2-0thumbs_up.png
1319.11.200816:30 hAzerbaxhan - Shqiperi1-1draw.png
1410.06.200916:30 hShqiperi - Gjeorgjia1-1draw.png
1412.08.200916:30 hShqiperi - Qipro6-1thumbs_up.png
1414.11.200916:30 hEstonia - Shqiperi0-0draw.png
events.png2526.03.201321:00 hShqiperi - Lituania4-1thumbs_up.png
events.png2614.11.201421:45 hFranca - Shqiperi1-1draw.png
events.png2617.11.201421:45 hItali - Shqiperi1-0thumbs_down.png
events.png2713.06.201519:00 hShqiperi - Franca1-0thumbs_up.png
events.png2826.03.201618:30 hAustri - Shqiperi2-1thumbs_down.png
events.png2829.03.201621:15 hLuksemburg - Shqiperi0-2thumbs_up.png
events.png2829.05.201618:30 hShqiperi - Katar3-1thumbs_up.png
events.png2803.06.201621:30 hUkraine - Shqiperi3-1thumbs_down.png
2831.08.201621:40 hShqiperi - Maroku0-0draw.png
events.png2928.03.201719:00 hShqiperi - Bosnia & Herzegovina1-2thumbs_down.png
events.png2904.06.201720:00 hLuksemburg - Shqiperi2-1thumbs_down.png
events.png2913.11.201719:30 hTurqi - Shqiperi2-3thumbs_up.png