HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Related

Granit e Taulant Xhaka Futbollistet FC Basel - Intervistat Ne Familje (Speciale As RTK)

Mund ta shikoni videon pas  sec

fatjon » 7am - September 10, 2012
Intervista ne Familjen Xhaka futbollistet e njohur te cilet luajne ne FC Basel dhe ne kombetaren Zvicrane Taulan Xhaka dhe Granit Xhaka. Poashtu intervista me familjen Xhaka dhe presidentin e FC prishtina Remzi Ejupi...
Rating: 5.0 (1 Vote)

Video Comments


busy