HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 12 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Ibra dhe imitimi argëtues i arbitrit (VIDEO)

Mund ta shikoni videon pas  sec

fatjon » 4pm - January 14, 2013
Zlatan Ibrahimoviç siç nuk e keni parë kurrë më parë.Sulmuesi suedez i Paris Saint Germain, i njohur edhe më parë për konfrontimet e shpeshta me arbitrat në ndeshjen e fundit në Ligue I kundër Ajaccio ka qënë protagonist i një tjetër situate, e cila po ashtu ka lidhje me gjyqtarin e ndeshjes.Duke mos qenë dakord me vendimin e arbitrit Ibra nis ta imitojë live në fushë duke harruar se kamerat kapin çdo detaj.
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy