HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Policia nxjerr femrat jashtë stadiumit (Pa Koment) -Pamjet mundesuar nga Top Channel Albania

Mund ta shikoni videon pas  sec

fatjon » 5pm - November 11, 2012
Edhe këtë javë nuk munguan incidentet në shkallët e stadiumeve shqiptare dhe këtë herë protagonistë ishin punonjës të Policisë së Shtetit, ata që në të vërtetë duhet të ruajnë qetësinë në stadiumet shqiptare.Në një kohë kur të gjithë apelojnë për prani më të madhe të femrave në stadium, policia e Fierit i nxjerr jashtë ato duke i tërhequr zvarrë.
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy