HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Behrami,Xhaka dhe Shaqiri flasin pas ndeshjes Zvicer 2 - 0 Shqiperi

Mund ta shikoni videon pas  sec

Please enable Java Script in your browser or use a different browser to view this video. You might also need to update your flash player.
admin » 12am - September 13, 2012
Valon Behrami, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri flasin pas ndeshjes Zvicer 2 - 0 Shqiperi ndeshje ne te cilen pikrisht ky i fundit arriti te shenoi gol.
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy